Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak funguje Sheridan

 

Sheriden používá jeden z nejjednodušších mechanizmů, tzv. dvoutrubkový zpětnorázový.

Historické pozadí:

Při pátrání po vzniku tohoto mechanismu bychom se dostali až ke klasickým pumpám, které Sheridan v osmdesátých letech dvacátého století vyvíjel pro firmu PMI (Pursuit Marketing Inc.), jejichž konstrukce přímo vycházela ze starého dobrého PGP (které zase naopak vycházelo ze starších Sheridanových "vzduchovek" střílejících "broky" ráže 4,5mm) která byla charakteristická uložením úderníku dávkovacího ventilu pod závěrem, rovnoběžně s hlavní.

Tento mechanismus (narozdíl od jeho velkého konkurenta - Nelsnova mechanismu) bylo poměrně snadné adaptovat na poloautomatickou zbraň a tak je jen logické, že první skutečně komerčně úspěšný paintballový semiautomat vycházel právě z něj. Řeč je o PMI-III z roku 1990, který je dnes známější pod označením VM-68 (Virtual Machine 68), pod kterým byl později prodáván přímo společností Sheridan. VM-68 byl předělem, neboť šlo o zbraň která vyvrátila úvodní předsudky (které svého času předsudky vůbec nebyli) o nespolehlivosti, náchylnosti a nízké odolnosti paintballových semiautomatů. Z této koncepce vychází i známý Spyder od firmy Kingmann.

Důležité části mechanizmu

1. Závěr hlavně (bolt)

7. Jehla ventilu
2. Hlavní pružina
  8. Hlava ventilu
3. Vodící čep pružiny
  9. Kladivo
4. Hlavní šroub
  10. Natahovací čep
5. Zátka pružiny
  11. Zátka kladiva
6. Pružina jehly ventilu
  

Řez zbraní

Animace funkce


Sheridan - VM 68 Magnum

 

Poprvé byla představena v roce 1990. Sheridan PMI-3/VM-68 je Open-bolt semi automatická zbraň. Je to legenda ve světe Paintballu. Má celokovovou konstrukci a proto se jen tak nerozbije. Tato zbraň je vhodná pro military paintball. Na internetu objevíte mnoho variací, od úprav na více bomb, až po přesné kopie zbraní M16 atd. Existují 3 druhy těchto zbraní: VM-68, EXC-68, VM-68 Magnum.

 

 

 

 

 
Upper bolt

 

Muže se stát, že se vám železný konec Upper Boltu uvolní. Potom se Upper bolt při střílení pootáčí a zbraň střílí míň a míň. Jak se toho vyvarovat ? Při každém mazání zkontrolovat.

Postup na opravu:
Obalit závit teflonovým páskem
Nasadit O-kroužek
Pořádně dotáhnout, aby už se nepovolil. Též lze zalepit, nějakým fixačním lepidlem na kov.

!!! Ale POZOR, díra v Upper boltu a díra pro kladivo musí být v jedné rovině. !!!


O-kroužky na upper boltu mají rozměr: 11.6x2.3 (Výrobce například RUBENA Náchod )

Upper bolt Bolt
 

Úprava ventilu jehly

 

V případě, že vaše VM střílí málo a šroub v Upper Boltu (Ventuře) je na maximum je možnost zvětšit přísun CO2 úpravou ventilu.
Vyjměte ventil s jehlou. U VM68 jsou na ventilu 4 dírky. U MAGNUMU je pouze 1. Natočte k sobě ventil nejmenší dírkou a zvěčte ji vrtákem na 4mm.


O-kroužky na ventilu mají rozměr: 14x1.78 (Výrobce například RUBENA Náchod )
 


Jehla ventilu


Další častou závadou je vymlácené těsnění na jehle. Já už nemám originální jehlu, proto výměna těsnění je jednodušší. Ale i u originální jehly to není problém, jen to chce vetší zručnost. Já jsem použil špalek z tvrdé gumy, která se používá u výtahů na spojkách. Její průměr je asi kolem 4 cm. Nechal jsem si ji na soustruhu srazit na 9mm a nařezal těsnění přesně do jehly (tloušťka kolem 3mm). Tloušťku píšu do závorky, protože jsem strčil 9mm váleček do jehly a těsnění seřízl přesně podél hrany jehly, abych trefil co nejlépe předchozí rozměr. Netrefíte-li přesně původní rozměr tak se vám stane, buď že budete mít málo CO2 v Upper Boltu, nebo se vám nenatáhne kladivo. Proto se snažte co nejpřesněji trefit původní rozměr. Další důležitou věcí pro kompletaci jehly je vzdálenost konce jehly (u kladiva) od těsnění 29 -0,3 mm . Nesprávná vzdálenost též způsobuje chybnou funkci zbraně.

Originální jehla

Náhradní jehla


Bottom line

 

Po moji zkušenosti s VM-kem, jsem zjistil, že nejlepší co můžete udělat je BottomLine. Zabijete tím dvě mouchy jednou ranou. A to že, uděláte si super opěrku a vyvážíte tím celou zbraň. Jak jistě víte VM-ko z bombou standardně vepředu se převažuje. Částečně to vyřeší opěrka, ale není na bottom line. Nejdůležitější rada: všechny závity co se používají na paintballových zbraních jsou stejného typu, Trubkový G 1/8. V případě, že neseženete pancéřové hadičky již s gumovým těsněním, je dobré použít teflonovou izolační pásku.

V CO2 bombě je tlak 90 bar (atmosfér), proto na bottomline použijte zásadně pancéřovou hadičku.
 Opěrka

 

Opěrka vám zkvalitní zážitek ze hry. Při střelbě získáte stabilitu a zbraň se vám nebude tolik převažovat na předek. Pří výrobě opěrky se vyvarujte jediné věci. Nezapomeňte !, při hře máte Masku a dohromady s opěrkou se vám může stát že nebudete moci pořádně zamířit. Já osobně vlastním VM 68 Magnum a jako opěrku používám bombu na CO2. Ta je montovaná pod úhlem a tak při míření nevadí vůbec a zbraň je dokonale vyvážená.

 

 

 

 

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fapmydick

(NickP_Paugh, 20. 12. 2018 12:37)


Throughout history, humans have been interacting with the quantum soup via supercharged electrons. Reality has always been electrified with entities whose brains are enveloped in healing. Humankind has nothing to lose.
https://fapmydick.com/videos/74698/porn-perfection/

Best Way To Get FREE Cryptocurrency Coins

(Spadloclala, 26. 10. 2018 19:25)

Hi

I want to be a part of Cryptocurrency but me and my friends dont have any money to buy some Cryptocurrency.
So I went looking how we could get some Free Crypto.
We have found 4 ways to do it !

How to get FREE Cryptocurrency !

1. Claim Faucets every day
2. Play Games and EARN FREE Bitcoins
3. Watch advertisements and earn FREE Bitcoins
4. EARN FREE Tokens From Airdrops


Click here and take a look:https://www.faucetcryptocurrency.net

Want to earn Cryptocurrency with your Mobile Phone? (Electroneum)
https://freemobileminerelectroneumfree10etnday.wordpress.com/2018/10/05/etn/

Good luck and have fun collecting FREE Cryptocurrency

Greetings

Test, just a test

(masshal, 18. 9. 2018 4:53)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(vennnile, 8. 9. 2018 6:45)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(etiol, 8. 9. 2018 6:42)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(xaipheira, 5. 9. 2018 11:24)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(eliali, 5. 9. 2018 6:29)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(cynengefl, 1. 9. 2018 4:18)

Hello. And Bye.

Heavy fix part จำหน่ายอะไหล่รถแทคเตอร์ อะไหล่รถแบคโฮ อะไหล่รถแมคโคร อันดับ 1

(Edwarddaync, 3. 6. 2018 6:52)

<b>จำหน่ายอะไหล่รถแทคเตอร์ อะไหล่รถแบคโฮ อะไหล่รถแมคโคร อันดับ 1 ในประเทศไทย</b>
ผู้นำตลาดอะไหล่โดยเฉพาะ คุณภาพเชื่อถือได้ รับประกันความพอใจ รถแม็คโคร รถตัก รถแทรกเตอร์ เครื่องจักรในการก่อสร้าง และ อุตสาหกรรม
ได้ดำเนินธุรกิจ จำหน่ายอะไหล่ และ อุปกรณ์ สำหรับ รถแม็คโคร รถตัก รถแทรกเตอร์ เครื่องจักรในการก่อสร้าง อะไหล่รถแม็คโคร อะไหล่รถแทรกเตอร์ อะไหล่รถแบคโฮ
อะไหล่รถแทรคเตอร์ https://www.facebook.com/Heavyfixpart - อะไหล่แทรคเตอร์ อะไหล่รถแมคโคร อะไหล่รถเครน ไส้กรอง และ อุตสาหกรรม จากผู้ผลิตชั้นนำ ทั้งอะไหล่แท้ และอะไหล่ทดแทน โดยการร่วมมือของ พันธมิตรทางธุรกิจ
ที่จำหน่ายสินค้าต่างๆ ทั้งในประเทศและต่างประเทศ เพื่อจัดจำหน่ายให้กับลูกค้า รวมถึงการพัฒนาด้านสินค้า และระบบการจัดการด้านต่างๆ อย่างต่อเนื่อง
เพื่อตอบสนองความต้องการของลูกค้า https://www.facebook.com/Heavyfixpart - ไส้กรอง ให้ได้อย่างดีที่สุด

Hi!

(Jesusmovew, 24. 4. 2018 12:10)

Hi!

All internet will be CRASHED with XEvil!?

(LatonyaVet, 28. 2. 2018 7:21)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

BEST software for captcha breaking!

(JulieCab, 17. 11. 2017 18:08)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!
Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Test, just a testTest, just a test

(WaksGate, 7. 5. 2017 19:35)

Test, just a test

(Evgeniya2018, 1. 3. 2017 19:44)

Hello. And Bye.

real estate 2 wordpress theme download

(QuentinKeshy, 12. 1. 2017 2:19)

this is the apropriate place to publish my article. So if it's a mistake then remove this article - Paintball - Sheridan.

Other information includes plugin settings, image optimizations, off-site optimization, YouTube optimization, how to analyze and fix SEO errors, and more. And for around $5, you can’t really go wrong here. <a href=http://forum.francofans.fr/index.php?action=profile;u=495089>real estate wordpress theme demo </a>WordPress 3 Complete will teach you everything you need to know both to get started with WordPress and also to unlock its massive hidden powers. <a href=http://bbs.xiaotianyisheng.com/home.php?mod=space&uid=105532>wordpress theme 3 9 </a>

Luster Classic is an example with a left side menu, real estate wordpress theme download. This demo is a perfect solution for classic properties website. Real estate wordpress themes 2017 year. <a href=http://www.yasbo.net/home.php?mod=space&uid=40401>wordpress theme 3 6 </a>You can change the visual Theme Skins using Theme Options panel for wordpress theme real estate idx. You can paste your custom color and change the color scheme on all the site idx broker platinum wordpress theme. You can upload a custom background (color, image, pattern). Wordpress themes with idx integration. You can change the fonts (select from 600+ Google Fonts). Wordpress theme with idx integration. With Luster Theme you can do everything you want. Wordpress theme with idx. <a href=http://bbs.0830qc.com/space-uid-973035.html>wordpress theme 3 column widget </a>

Read more - real estate wordpress theme best
<a href=http://lider-ulsport.ru/forum/index.php?showuser=2046>real estate wordpress themes free</a>